TRON: Legacy (2010) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
TRON: Legacy (2010) HD

TRON: Legacy (2010) HD

The Game Has Changed.Dec. 10, 2010 (USA)125 Min.PG
Your rating: 0
9.5 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Jeff Bridges isKevin Flynn / Clu
Kevin Flynn / Clu
Bruce Boxleitner isAlan Bradley / Tron
Alan Bradley / Tron
Amy Esterle isYoung Mrs. Flynn
Young Mrs. Flynn

Permbledhje

Djali i krijuesit të një bote virtuale shkon të takojë babanë e tij dhe përfundon brënda botës që i ati kishte krijuar.

Titulli origjinalTRON: Legacy
Vlerësimi IMDb6.8 272,798 votes
Vlerësimi TMDb6.3 2427 votes