Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Lions for Lambs (2007) HD

Lions for Lambs (2007) HD

If you don't STAND for something, you might FALL for anything.Oct. 22, 2007 (USA)92 Min.R
Your rating: 0
5 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Robert Redford isDr. Stephen Malley
Dr. Stephen Malley
Meryl Streep isJanine Roth
Janine Roth
Tom Cruise isSenator Jasper Irving
Senator Jasper Irving
Andrew Garfield isTodd Hayes
Todd Hayes
Peter Berg isWirey Pink
Wirey Pink
Jennifer Sommerfeld isToday Show Host
Today Show Host

Permbledhje

Një dramë, e fuksuar në  Afganistan të cilit jan dërguar një kongresmen, një gazetar dhe një profesor , një ngjarje e përfshir mes 2 ushtrive dhe armiqev të përcaktuar në një sekuencë prapa linjave.

Titulli origjinalLions for Lambs
Vlerësimi IMDb6.2 42,193 votes
Vlerësimi TMDb5.9 173 votes