Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Loving (2017) +18

Loving (2017) +18

Apr. 21, 2017 (Spain)105 Min.R
Your rating: 10
7.3 18 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Laura dhe Karlosi e dashurojnë njëri tjetrin si të çmendur, por ky intensitet i dashurisë së parë është arsyeja pse ndahen pas një viti

Titulli origjinalAmar
Vlerësimi IMDb5.1 419 votes
Vlerësimi TMDb6.2 12 votes