Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Manchurian Candidate (2004) HD

The Manchurian Candidate (2004) HD

This summer everything is under control.Jul. 30, 2004 (USA)129 Min.R
Your rating: 0
8.1 7 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Denzel Washington isMajor Bennett Ezekiel Marco
Major Bennett Ezekiel Marco
Meryl Streep isSenator Eleanor Prentiss Shaw (D-VA)
Senator Eleanor Prentiss Shaw (D-VA)
Liev Schreiber isCongressman Raymond Prentiss Shaw (D-NY)
Congressman Raymond Prentiss Shaw (D-NY)
Jon Voight isSenator Thomas Jordan (D-CT)
Senator Thomas Jordan (D-CT)
Kimberly Elise isFBI Ag. Eugenie Rose
FBI Ag. Eugenie Rose
Vera Farmiga isJocelyne Jordan
Jocelyne Jordan
Jeffrey Wright isCPL Al Melvin
CPL Al Melvin
Simon McBurney isDr. Atticus Noyle
Dr. Atticus Noyle
Ann Dowd isCongresswoman Beckett
Congresswoman Beckett

Permbledhje

Në mes të Luftës së Gjiritushtarët janë rrëmbyer dhe i është shpërlar truri për qëllime të liga

Titulli origjinalThe Manchurian Candidate
Vlerësimi IMDb6.6 89,432 votes
Vlerësimi TMDb6.2 319 votes