Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Max (2015) HD

Max (2015) HD

Best Friend. Hero. Marine.Jun. 26, 2015 (USA)111 Min.PG
Your rating: 10
9.8 11 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një qen që ndihmoi marinsat amerikanë në Afganistan, kthehet në Amerikë dhe adoptohet nga familja e mbajtësit të tij, pas pësimit të një përvoje traumatike.

Titulli origjinalMax
Vlerësimi IMDb6.8 20,859 votes
Vlerësimi TMDb6.8 242 votes