Miss March (2009) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Miss March (2009) HD

Miss March (2009) HD

After four years in a coma, Eugene Pratt is going to be reunited with his high school sweetheart... on pages 95-97.Mar. 13, 2009 (USA)89 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Zach Cregger
Director

Aktoret

Zach Cregger isEugene Bell
Eugene Bell
Trevor Moore isTucker Cleigh
Tucker Cleigh
Raquel Alessi isCindi Whitehall
Cindi Whitehall
Craig Robinson isHorsedick.MPEG
Horsedick.MPEG
Carrie Keagan isNGTV Reporter
NGTV Reporter
Slade Pearce isYoung Eugene
Young Eugene
Remy Thorne isYoung Tucker
Young Tucker

Permbledhje

Një djalë i ri zgjohet  nga një gjendje kome prej katër vjetësh dhe merr vesh se e dashura e tij e dikurshme tashmë është topmodele dhe prezantohet në të gjitha revistat  e mëdha të  botës së modës .

Titulli origjinalMiss March
Vlerësimi IMDb5.0 18,766 votes
Vlerësimi TMDb5.2 63 votes