Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Mission London (2010) HD

Mission London (2010) HD

Apr. 16, 2010 (Bulgaria, UK, Hungary, Republic of Macedonia, Sweden)107 Min.N/A
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Alan Ford isSibling
Sibling
Ralph Brown isDetective Collway
Detective Collway
Julian Vergov isVaradin Dimitrov
Varadin Dimitrov
Rosemary Leach isMiss Cunningham
Miss Cunningham
Jonathan Ryland isDale Rutherford
Dale Rutherford

Permbledhje

Një koncert për të festuar anëtarësimin e Bullgaris në BE është duke u planifikuar në ambasadën në Londër dhe kjo është punë e Varadin, ambasadorit te ri, për të siguruar pjesmarrjen e Mbretëreshes ne fest.

Titulli origjinalМисия Лондон
Vlerësimi IMDb7.5 5,559 votes
Vlerësimi TMDb6.7 5 votes