Open Your Eyes (1997) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Open Your Eyes (1997) HD

Open Your Eyes (1997) HD

Dec. 19, 1997 (Spain, France, Italy)117 Min.R
Your rating: 0
7 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Një burrë shumë i pashëm gjen dashurinë e jetës së tij, por pëson një askident dhe duhet të bëjë operacion fytyrën.

Titulli origjinalAbre los ojos
Vlerësimi IMDb7.8 54,812 votes
Vlerësimi TMDb7.4 169 votes