Rudderless (2014) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Rudderless (2014) HD

Rudderless (2014) HD

The way back begins with a single chord.Oct. 17, 2014 (USA)105 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një baba i pikëlluar për vdekjen e të birit pengohet nëpër një kuti me kaseta dhe tekste këngësh të djalit të tij. I tronditur nga zbulimi i këtij talenti të panjohur, ai formon një grup me shpresën për të gjetur një katarsis.

Titulli origjinalRudderless
Vlerësimi IMDb7.5 14,136 votes
Vlerësimi TMDb7.3 88 votes