Run the Tide (2016) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Run the Tide (2016) HD

Run the Tide (2016) HD

Don't fight the tide. Run it.Dec. 02, 2016 (USA)100 Min.PG-13
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Soham Mehta
Director

Aktoret

Permbledhje

Kur nëna e tyre, e varur prej drogës lirohet nga burgu e vendosur për të rindërtuar familjen, Rei rrëmben vëllain e tij më të vogël, Oliverin dhe largohet në drejtim të bregdetit Kalifornian.

Titulli origjinalRun the Tide
Vlerësimi IMDb5.3 559 votes
Vlerësimi TMDb4.7 5 votes