Seoul Station (2016) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Seoul Station (2016) HD

Seoul Station (2016) HD

Aug. 17, 2016 (South Korea)92 Min.N/A
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Një mama dhe e bija e saj shpërngulen për të jetuar në një qytet të ri ku zbulojnë se në shtëpinë ngjitur një vajzë ka vrarë prindërit e saj. Kur vajza e saj miqësohet me djalin e mbijetuar ata mësojnë që fundi sështë shumë larg.

Titulli origjinal서울역
Vlerësimi IMDb6.0 1,195 votes
Vlerësimi TMDb5.8 16 votes