Skating to New York (2013) me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Skating to New York (2013)

Skating to New York (2013)

Sometimes the greatest adventure is right outside your front door.Dec. 05, 2014 (Canada, USA)93 Min.PG-13
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Connor Jessup isCasey Demas
Casey Demas
Wesley Morgan isRudy Bouchard
Rudy Bouchard
Gage Munroe isArt Bouchard
Art Bouchard
Matthew Knight isJimmy Mundell
Jimmy Mundell
Dylan Everett isBoney Labue
Boney Labue

Permbledhje

Udhëtimi i 5 adoleshentëve që lënë qytetin e tyre të vogël kanadez mbrapa dhe rrezikojnë të kalojnë me patinazh liqenin Ontario për në Nju Jork në ditën më të ftohtë të vitit.

Titulli origjinalSkating to New York
Vlerësimi IMDb5.7 360 votes
Vlerësimi TMDb5 5 votes