Sky Hunter (2017) me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Sky Hunter (2017) HD

Sky Hunter (2017) HD

Sep. 29, 2017 118 Min.
Your rating: 0
10 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Li Chen
Director

Aktoret

Permbledhje

Disa të rinjë pasi kaluan kontrollin dhe u bashkuan me një bazë legjendare të Forcave Ajrore të Kinës. Liu Haochen (Jiahang Li) është i përfshirë në komplotin e terroristit ndërkombëtar. Pas kësaj, qeveria kineze zbuloi se ka një komplot të madh pas gjithë këtyre sulmeve terroriste. Forcat ajrore kineze duhet të shkatërrojnë të gjithë organizatën terroriste dhe përgjegjësinë për mbrojtjen e nderit dhe sigurisë së Republika Popullore e Kinës ra në Wu Di, Zhao Yali dhe në supet e pilotëve të tjerë të rinj.

Titulli origjinalSky Hunter
Vlerësimi IMDb5.2 votes
Vlerësimi TMDb7 4 votes