Splice (2009) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Splice (2009) HD

Splice (2009) HD

Science's newest miracle...is a mistake.Oct. 06, 2009 (USA)104 Min.R
Your rating: 10
9.5 4 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Elsa dhe Klive, dy shkencëtarë të rinj sfidojnë kufijtë ligjorë dhe etikë dhe përparojnë me një eksperiment të rrezikshëm: bëjnë bashkimin e ADN-së njerëzore me atë të kafshëve duke krijuar një organizëm të ri i  quajtur “Dren”, krijesa zhvillohet me shpejtësi nga një foshnje femër e deformuar në një krijes të bukur, por të rrezikshme me krahë, e cila krijon një lidhje me të dy krijuesit e saj – vetëm që kjo lidhje të bëhet vdekjeprurëse.

Titulli origjinalSplice
Vlerësimi IMDb5.8 83,529 votes
Vlerësimi TMDb5.5 705 votes