Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Street Warrior (2008) HD

Street Warrior (2008) HD

Nov. 01, 2008 (USA)87 Min.R
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Max Martini isJack Campbell
Jack Campbell
Max Perlich isGeorgie Bautista
Georgie Bautista
Valerie Cruz isMaggie Kuerner
Maggie Kuerner
Gary Kasper isTuck Baldus
Tuck Baldus

Permbledhje

Një veteran lufte i Irakut kthehet në shtëpi dhe e gjen të vëllain në koma pas pjesmarrjes së tij në një klub të nëndheshëm në të cilin kryheshin ndeshje të paligjshme.

Titulli origjinalStreet Warrior
Vlerësimi IMDb4.5 507 votes
Vlerësimi TMDb4 4 votes