Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Choice (2016) HD

The Choice (2016) HD

Let your heart decide.Feb. 04, 2016 (USA)111 Min.PG-13
Your rating: 10
9.8 5 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Ross Katz
Director

Aktoret

Permbledhje

Travis dhe Gabby së pari takohen si fqinjë në një qytet të vogël bregdetar dhe shkon deri në një marrëdhënie që është testuar nga ngjarjet më përcaktuese të jetës.

Titulli origjinalThe Choice
Vlerësimi IMDb6.6 19,827 votes
Vlerësimi TMDb6.5 381 votes