Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Dead Center (2018) HD

The Dead Center (2018) HD

Oct. 11, 2019 93 Min.
Your rating: 8
8 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Billy Senese
Director

Aktoret

Shane Carruth isDaniel Forrester
Daniel Forrester
Bill Feehely isEdward Graham
Edward Graham
Josh Croft isWard Janitor
Ward Janitor
Heather Le Roy isDr. Tracey
Dr. Tracey

Permbledhje

Psikiatri i një spitali kalon në limit kur një pacient me amnezi këmbëngul se ka vdekur dhe ka sjellë diçka të errët kur është kthyer nga vdekja…

Titulli origjinalThe Dead Center
Vlerësimi IMDb5.6 votes
Vlerësimi TMDb5.4 14 votes