Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Godfather: Part III (1990) HD

The Godfather: Part III (1990) HD

All the power on earth can't change destiny.Dec. 24, 1990 (USA)162 Min.R
Your rating: 4
9.3 13 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Al Pacino isDon Michael Corleone
Don Michael Corleone
Diane Keaton isKay Adams Michelson
Kay Adams Michelson
Andy García isDon Vincent '
Don Vincent '
Talia Shire isConnie Corleone-Rizzi
Connie Corleone-Rizzi
Sofia Coppola isMary Corleone
Mary Corleone
Eli Wallach isDon Altobello
Don Altobello
Joe Mantegna isJoey Zasa
Joey Zasa
George Hamilton isB.J. Harrison
B.J. Harrison
Bridget Fonda isGrace Hamilton
Grace Hamilton
Raf Vallone isCardinal Lamberto
Cardinal Lamberto

Permbledhje

Duke u përpjekur për të legjitimuar marrëdhëniet e tij të biznesit në 1979 Nju Jork dhe Itali, don Michael Corleone kërkon falje për mëkatet e tij, duke marrë një aleate te ri nën krahun e tij.

Titulli origjinalThe Godfather: Part III
Vlerësimi IMDb7.6 285,845 votes
Vlerësimi TMDb7 1213 votes