Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Hangover Part II (2011) HD

The Hangover Part II (2011) HD

The Wolfpack Is BackMay. 25, 2011 (USA)102 Min.R
Your rating: 0
7.6 5 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Bradley Cooper isPhil Wenneck
Phil Wenneck
Ed Helms isStu Price
Stu Price
Justin Bartha isDoug Billings
Doug Billings
Ken Jeong isMr. Chow
Mr. Chow
Mike Tyson isHimself
Himself
Jeffrey Tambor isSid Garner
Sid Garner

Permbledhje

Dy vjet pas festës së beqarise në Las Vegas, Fili, Stjuja, Alani dhe Dagu shkojnë në Tailande për dasmen e Stjuse. Stju planifikon një dreke të qetë paramartesore megjithatë ndodh diçka me shumë se kaq.

Titulli origjinalThe Hangover Part II
Vlerësimi IMDb6.5 393,061 votes
Vlerësimi TMDb6.1 3088 votes