The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) HD

The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) HD

The eye of the enemy is moving.Dec. 01, 2003 (USA, New Zealand)201 Min.PG-13
Your rating: 1
9.3 26 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Elijah Wood isFrodo Baggins
Frodo Baggins
Ian McKellen isGandalf the White
Gandalf the White
Liv Tyler isArwen Evenstar
Arwen Evenstar
Sean Astin isSam Gamgee
Sam Gamgee
Billy Boyd isPeregrin '
Peregrin '

Permbledhje

Gandalf dhe Aragorni udhëheqin Botën e Burrave kundër ushtrisë së Sauronit për të tërhequr vëmendjen e tij nga Frodo dhe Semi të cilët janë duke ngjitur Malin Doom me Unazën…

Titulli origjinalThe Lord of the Rings: The Return of the King
Vlerësimi IMDb8.9 1,289,043 votes
Vlerësimi TMDb8 6722 votes