Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Search for Santa Paws (2010) HD

The Search for Santa Paws (2010) HD

The Search is On!Oct. 12, 2010 (Canada)89 Min.G
Your rating: 0
6.5 4 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Disa qenë magjik dhe një elf bashkohen me dy fëmijë për të shpëtuar Santën i cili ka humbur kujtesën e tij.

Titulli origjinalThe Search for Santa Paws
Vlerësimi IMDb5.8 1,653 votes
Vlerësimi TMDb5 25 votes