Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Party’s Just Beginning (2018) HD

The Party’s Just Beginning (2018) HD

Dec. 07, 2018 91 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Permbledhje

Pas vetëvrasjes së shokut të saj të ngushtë, 24- vjeçarja Lusi, duhet të përballet e vetme me jetën e saj në mes të drogës, shthurjes dhe boshllëkut…

Titulli origjinalThe Party's Just Beginning
Vlerësimi IMDb6.4 votes
Vlerësimi TMDb7.3 8 votes