The Proposal (2009) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Proposal (2009) HD

The Proposal (2009) HD

Here comes the bribe...Jun. 01, 2009 (USA)108 Min.PG-13
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Sandra Bullock isMargaret Tate
Margaret Tate
Ryan Reynolds isAndrew Paxton
Andrew Paxton
Mary Steenburgen isGrace Paxton
Grace Paxton
Craig T. Nelson isJoe Paxton
Joe Paxton
Betty White isGrandma Annie
Grandma Annie
Aasif Mandvi isBob Spaulding
Bob Spaulding
Michael Nouri isChairman Bergen
Chairman Bergen

Permbledhje

Margareti është maniake e punës, shefe e redaksisë së botimeve të reja, karriera e së cilës vihet papritur në rrezik kur viza i mohohet dhe merr një paralajmërim për rikthim në atdheun e saj, Kanada. Zgjidhja e saj e shpejtë është të shtiret në prag të martesës me asistentin e saj, Endrjun, të cilit i ka nxirë jetën prej vitesh…

Titulli origjinalThe Proposal
Vlerësimi IMDb6.7 238,719 votes
Vlerësimi TMDb6.7 1428 votes