Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Tom and Jerry Blast Off to Mars (2005) HD

Tom and Jerry Blast Off to Mars (2005) HD

Jan. 01, 2005 (USA)70 Min.N/A
Your rating: 0
7.9 8 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Bill Kopp
Director

Aktoret

Jeff Bennett isDr. Gluckman / Martian Guard #1 / President
Dr. Gluckman / Martian Guard #1 / President
Corey Burton isMartian Scientist / Court Attendant / Eyes At Gate
Martian Scientist / Court Attendant / Eyes At Gate
Kathryn Fiore isPeep / Press Girl
Peep / Press Girl
Brad Garrett isCommander Bristle / Martian Guard #3
Commander Bristle / Martian Guard #3
Jess Harnell isMajor Buzz Blister / Martian General / Worker #3
Major Buzz Blister / Martian General / Worker #3
Tom Kenny isGrob / Gardener #1 / Martian Guard #2
Grob / Gardener #1 / Martian Guard #2
Bill Kopp isTom / Press Guy #1
Tom / Press Guy #1
Rob Paulsen isComputer / Worker #1 / Worker #2
Computer / Worker #1 / Worker #2
Billy West isMajor Biff Buzzard / King Thingg / Gardener #2
Major Biff Buzzard / King Thingg / Gardener #2

Permbledhje

Gjatë luftimit të  tyre të zakonshëm, Tom dhe Jerry pa dashje hyn në një anije kozmike që shkonte për në Mars .

Titulli origjinalTom and Jerry Blast Off to Mars!
Vlerësimi IMDb5.9 963 votes
Vlerësimi TMDb6.3 11 votes