Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Underworld (2003) HD

Underworld (2003) HD

An immortal battle for supremacy.Sep. 19, 2003 (USA, UK, Germany, Hungary)121 Min.R
Your rating: 0
6.5 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Len Wiseman
Director

Aktoret

Permbledhje

Selene, një luftëtare e bukur vampire, është përfshirë në një luftë mes gjakpirësve dhe Likanve. Gjatë aventures së saj , ajo bie ne dashuri me Majkellin nje njeri-ujk, i cili perpiqet ti jape fund luftes…
Titulli origjinalUnderworld
Vlerësimi IMDb7.0 219,421 votes
Vlerësimi TMDb6.6 2122 votes