Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Urge (2016) HD

Urge (2016) HD

Every high has its priceFeb. 14, 2016 (USA)89 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Disa miq vendosin të kalojnë një fundjavë ndryshe nga të tjerat, ku më e rëndësishmja është pirja e një droge të re.

Pas gjithë kësaj, gjërat do të marrin një tjetër rrjedhë dhe gjithë banorët e ishullit do të dalin jashtë kontrollit.
Titulli origjinalUrge
Vlerësimi IMDb4.2 2,892 votes
Vlerësimi TMDb4.5 35 votes