Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Van Helsing (2004) HD

Van Helsing (2004) HD

The One Name They All Fear.May. 05, 2004 (USA, Czech Republic)132 Min.PG-13
Your rating: 0
10 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Hugh Jackman isVan Helsing
Van Helsing
Kate Beckinsale isAnna Valerious
Anna Valerious
Richard Roxburgh isCount Vladislaus Dracula
Count Vladislaus Dracula
Shuler Hensley isFrankenstein'
Frankenstein'
Will Kemp isVelkan
Velkan
Alun Armstrong isCardinal Jinette
Cardinal Jinette

Permbledhje

Gjahtar i njohur i përbindëshave Van Hellsing, dërgohet në Transilvani për të ndaluar Kontin Drakula i cili është duke përdorur zbulimin e doktor Frankenstein dhe forcën e një njeriu-ujk për qëllime të këqija.

Titulli origjinalVan Helsing
Vlerësimi IMDb6.0 205,465 votes
Vlerësimi TMDb5.9 1265 votes