Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
White Chicks (2004) HD

White Chicks (2004) HD

They're going deep undercover.Jun. 23, 2004 (USA)109 Min.PG-13
Your rating: 10
7.8 8 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Shawn Wayans isKevin Copeland
Kevin Copeland
Marlon Wayans isMarcus Copeland
Marcus Copeland
Jaime King isHeather Vandergeld
Heather Vandergeld
Frankie Faison isElliott Gordon
Elliott Gordon
Maitland Ward isBrittany Wilson
Brittany Wilson
Anne Dudek isTiffany Wilson
Tiffany Wilson
Lochlyn Munro isAgent Jake Harper
Agent Jake Harper
John Heard isWarren Vandergeld
Warren Vandergeld
Terry Crews isLatrell Spencer
Latrell Spencer

Permbledhje

Një komplot po thuret dhe motrat Uilson, trashëgimtaret e një hoteli janë në rrezik. Dy agjente të FBI-së do të hyjne në veprim, do të bëhen motra. Një komedi brilante me zoçka të bardha që ta heqin trurin…

Titulli origjinalWhite Chicks
Vlerësimi IMDb5.5 103,364 votes
Vlerësimi TMDb6.2 512 votes