Wreck-It Ralph (2012) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Wreck-It Ralph (2012) HD

Wreck-It Ralph (2012) HD

The story of a regular guy just looking for a little wreck-ognition.Nov. 01, 2012 (USA)108 Min.PG
Your rating: 0
9 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Rich Moore
Director

Aktoret

John C. Reilly isWreck-It Ralph (voice)
Wreck-It Ralph (voice)
Sarah Silverman isVanellope von Schweetz (voice)
Vanellope von Schweetz (voice)
Jane Lynch isSergeant Calhoun (voice)
Sergeant Calhoun (voice)
Jack McBrayer isFix-It Felix (voice)
Fix-It Felix (voice)
Jamie Elman isRancis Fluggerbutter (voice)
Rancis Fluggerbutter (voice)
Adam Carolla isWynnchel (voice)
Wynnchel (voice)
Alan Tudyk isKing Candy (voice)
King Candy (voice)
Mindy Kaling isTaffyta Muttonfudge (voice)
Taffyta Muttonfudge (voice)
Joe Lo Truglio isMarkowski (voice)
Markowski (voice)

Permbledhje

Një personazh Lojrash Kompjuterike do të bëhet Hero dhe del “jashtë” për të përmbushur ëndrren e tij.Për tja arritur do përballet me shumë kundërshtare.

Titulli origjinalWreck-It Ralph
Vlerësimi IMDb7.8 287,420 votes
Vlerësimi TMDb7 3984 votes