Wrong Side of Town (2010) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Wrong Side of Town (2010) HD

Wrong Side of Town (2010) HD

Who Wants To Die First?Feb. 23, 2010 (USA)88 Min.R
Your rating: 0
6.4 5 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Ja Rule isRazor
Razor
Dave Bautista isBig Ronie
Big Ronie
Rob Van Dam isBobby Kalinowsky
Bobby Kalinowsky
Ava Santana-Cassano isElise Freeman
Elise Freeman

Permbledhje

Ish marinsi Seal Bobby Kalinowski bën një jetë të qetë si arkitekt në LA me gruan e tij Dawn dhe Brianna, vajzën 16 vjeçare. Ato do të ftohen në një festë nga komshinjë e tyre dhe Elise Freeman. Një nga pronarët e klubit Ethan Bordas fillon të ngacmojë Dawn dhe Bobby në mbrojtje të gruas aksidentalisht e vret Ethan. Vëllai i Ethan, Seth vendos 100 mijë $ për kokën e Bobby, të cilit i duhet të largohet nga LA meqë çdo kriminel dhe bandë është duke e kërkuar. Seth pasi shikon që përpjekjet për ta vrarë Bobby ishin të kota, vendos të rrëmbejë vajzën e tij dhe ta detyrojë atë të vijë në një dyluftim përfundimtar tek shtëpia e tij.

Titulli origjinalWrong Side of Town
Vlerësimi IMDb3.9 2,487 votes
Vlerësimi TMDb5.7 11 votes