Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Wrong Turn 6: Last Resort (2014) HD

Wrong Turn 6: Last Resort (2014) HD

Aug. 22, 2014 (USA)91 Min.R
Your rating: 9
6.4 13 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

VINI RE ! Filmi ka skena me përmbajtje erotike.
Një trashëgimi e papritur dhe misterioze sjell Denin dhe miqtë e tij në Hobb Springs, një vendpushim i harruar thellë në kodrat e Virgjinias Perëndimore. Hobb Springs janë nën kujdesin e Xheksonit dhe Sallit, një çift i shoqërueshëm. Deni është i detyruar të zgjedh mes miqve dhe gjakut të tij.

 

Titulli origjinalWrong Turn 6: Last Resort
Vlerësimi IMDb4.3 8,951 votes
Vlerësimi TMDb4.6 124 votes