Walker Independence

Walker Independence

Oct. 06, 2022
Your rating: 0
7.8 4 votes

Krijues

Creator

Cast

Video trailer

Images

Synopsis

Abby Walker i vritet burri para syve të saj. Në kërkimin për hakmarrje, ajo kryqëzon rrugët me Hoyt Rawlins. Udhëtimi i tyre i çon në qytetin Independence, Teksas, ku ata ndeshen me banorë që ikin nga e kaluara e tyre.

Original titleWalker Independence
Firt air dateOct. 06, 2022
Last air dateMar. 02, 2023
Seasons1
Episodes13
StatusCanceled

Sezonet dhe serit

1Sezoni 1 Oct. 06, 2022

TITUJ TE NGJASHEM