Adore (2013) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Adore (2013) +16

Adore (2013) +16

Apr. 03, 2013 (Australia, France)100 Min.R
Your rating: 0
7.5 23 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Dy shokë fëmijërie gjithashtu dhe fqinjë do të bien në dashuri më mamatë e tyre respektive. Dy lidhje që rrezikojnë gjithçka në jetët e tyre.

Titulli origjinalAdore
Vlerësimi IMDb6.2 24,931 votes
Vlerësimi TMDb6.1 236 votes