$elfie Shootout (2016) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
$elfie Shootout (2016) HD

$elfie Shootout (2016) HD

Aug. 05, 2016 (USA)N/A
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Ron Jackson
Director

Aktoret

Permbledhje

Dy djem të rinj dhe trokë sajojnë një skemë në internet, konkurs për të marrë femrat sexy. Ato të paraqesin selfiet e tyre për 25 $. Ata fillojnë duke ofruar një çmim prej 1000 $ kesh, por gjërat shkojnë keq dhe shpenzimet bien në fund , ata rrisin çmimin për 1 milion $ për të tërhequr më shumë garuese.

Titulli origjinal$elfie Shootout
Vlerësimi IMDb4.3 83 votes
Vlerësimi TMDb10 1 votes