Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
London Boulevard (2010) HD

London Boulevard (2010) HD

Not every criminal wants to be one.Nov. 10, 2010 (USA, UK)103 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Permbledhje

“London Boulevard” është historia e një burri të sapo dalë nga burgu i cili bie në dashuri me një vajzë të re, yll i ri kinemaje, dhe e gjen veten në mes të një dueli me një gangster të paskrupullt.

Titulli origjinalLondon Boulevard
Vlerësimi IMDb6.2 41,562 votes
Vlerësimi TMDb5.7 221 votes