Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Mother, May I? (2023)

Mother, May I? (2023)

Ju merrni vetëm një nënë..Jul. 21, 2023 99 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një djalosh që sapo ka humbur nënën, është duke qëndruar në shtëpinë që i la ajo trashëgimi, kur e fejuara fillon të sillet si mamaja e tij në një mënyrë tepër të çuditshme dhe të frikshme, derisa arrin të zbulojë arsyen përse shtiret./.

Titulli origjinalMother, May I?
Vlerësimi IMDb5.1 votes
Vlerësimi TMDb5.5 3 votes