Native Son (2019) HD me Titra Shqip | Filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Native Son (2019) HD

Native Son (2019) HD

Jan. 24, 2019 114 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Joe Sorzano
Director

Aktoret

Ashton Sanders isBigger Thomas
Bigger Thomas
Margaret Qualley isMary Dalton
Mary Dalton
Nick Robinson isJan Erlone
Jan Erlone
Kiki Layne isBessie Mears
Bessie Mears
Bill Camp isHenry Dalton
Henry Dalton
Sanaa Lathan isTrudy Thomas
Trudy Thomas
Elizabeth Marvel isMrs. Dalton
Mrs. Dalton
Jerod Haynes isJack Harding
Jack Harding

Permbledhje

Një i ri Afrikano-Amerikan që jeton në Çikago hyn në botën joshëse të parasë dhe pushtetit në momentin që punësohet si shofer në një familje me një pozitë shumë të mirë, ekonomike e shoqërore.

Titulli origjinalNative Son
Vlerësimi IMDb5.6 votes
Vlerësimi TMDb5.6 24 votes