One Day (2011) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
One Day (2011) HD

One Day (2011) HD

Twenty years. Two people.Mar. 02, 2011 (USA, UK)107 Min.PG-13
Your rating: 10
7.6 11 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Pasi kalojne naten e diplomit se bashku Dexter dhe Em, ata takohen cdo vit Ne te njejtin vend per te pare se deri ku kane arritur me jetet e tyre. Ata Ndonjehere jane bashke, dhe ndonjehere jo, po ne kete dite…!

Titulli origjinalOne Day
Vlerësimi IMDb7.0 112,821 votes
Vlerësimi TMDb6.9 781 votes