Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Recoil (2011) HD

Recoil (2011) HD

Jan. 01, 2011 (Canada)94 Min.R
Your rating: 0
8 3 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një polic kthehet vigjilent pas vrasjes së familjes së tij,duke u hakmarrë kundër vrasësve të familjes së tij dhe pastaj mbi gjithë kriminelët që kanë mundur tja hedhin sistemit…

Titulli origjinalRecoil
Vlerësimi IMDb5.2 4,433 votes
Vlerësimi TMDb5 31 votes