Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Breed (2006) HD

The Breed (2006) HD

Let the manhunt begin.May. 17, 2006 (Germany, South Africa, USA)90 Min.R
Your rating: 10
9.1 10 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një grup prej pesë të rinjsh kolegji janë të detyruar që të shkojnë drejt çmendurisë me banorët jo mikpritës në një ishull të “braktisur” , po me çfarë problem dhe sfida do të ndeshen….

Titulli origjinalThe Breed
Vlerësimi IMDb5.1 10,537 votes
Vlerësimi TMDb4.9 67 votes