Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Tone-Deaf (2019) HD

Tone-Deaf (2019) HD

Mar. 10, 2019 87 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një grua shkon në fshat për të kaluar një fundjavë të qetë pas humbjes së punës së saj dhe ndarjes me të dashurin. Ajo merr me qira shtëpinë e një burri të ve, i cili lufton për të fshehur prirjet e tij psikopatike.

Titulli origjinalTone-Deaf
Vlerësimi IMDb4.8 votes
Vlerësimi TMDb5.9 24 votes