Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
3 Days to Kill (2014) HD

3 Days to Kill (2014) HD

Feb. 14, 2014 (USA, France)113 Min.PG-13
Your rating: 10
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

McG
Director

Aktoret

Kevin Costner isEthan Renner
Ethan Renner
Amber Heard isVivi Delay
Vivi Delay
Hailee Steinfeld isZooey Renner
Zooey Renner
Connie Nielsen isChristine Renner
Christine Renner
Marc Andréoni isMitat Yilmaz
Mitat Yilmaz

Permbledhje

Një agjenti të CIA-s, i cili është në prag të vdekjes dhe që po përpiqet të ribashkohet me vajzën e tij të larguar, në këmbim të një detyre të fundit i ofrojnë një ilaç eksperimental që mund t’i shpëtojë jetën.

Titulli origjinal3 Days to Kill
Vlerësimi IMDb6.2 72,804 votes
Vlerësimi TMDb6 787 votes