Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
A Madea Family Funeral (2019) HD

A Madea Family Funeral (2019) HD

She puts the fun in funeral.Mar. 01, 2019 104 Min.
Your rating: 0
4.5 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Tyler Perry
Director

Aktoret

Permbledhje

Një bashkim i gëzueshëm familjar kthehet në makth kur Medea dhe ekipi i saj udhëtojnë në Xhorxhia, ku ata gjejnë veten të papritur duke planifikuar një funeral …

Titulli origjinalA Madea Family Funeral
Vlerësimi IMDb5 votes
Vlerësimi TMDb5.7 377 votes