Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Rosy (2018) HD

Rosy (2018) HD

Jul. 17, 2018 93 Min.
Your rating: 0
5 2 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një djalë i ri dhe i çuditshëm rrëmben një vajzë që aspiron të bëhet aktore, me shpresën se duke e njohur ajo do të bjerë në dashuri me të. Një dramë që përfshin të gjithë dinamikën e pushtetit midis një mashkulli dhe një femre….

Titulli origjinalRosy
Vlerësimi TMDb7 3 votes