Darlin' (2019) HD me Titra Shqip | Filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Darlin’ (2019) HD

Darlin’ (2019) HD

Mar. 09, 2019 101 Min.
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një vajzë e re, e egër dhe e shkëputur nga qytetërimi përfundon nën kujdesin e kishës, e cila dëshiron ta përdor dhe ta edukojë që të rifitojë besimin e Kardinalit, por situata është më e ndërlikuar nga ç’duket.

Titulli origjinalDarlin'
Vlerësimi IMDb4.9 votes
Vlerësimi TMDb5.1 9 votes