Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Hot Tub Time Machine (2010) HD

Hot Tub Time Machine (2010) HD

Kick some pastMar. 26, 2010 (USA)101 Min.R
Your rating: 10
9.3 3 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një makinë kohe në një rezort skish që nuk punon mirë shpie njw burrw pas në vitin 1986 bashkë me dy shokët dhe nipin e tij, ku ata duhet të kalojnë një natë pa ndryshuar asgjë që të sigurohen që nipi do të lind.

Titulli origjinalHot Tub Time Machine
Vlerësimi IMDb6.4 143,379 votes
Vlerësimi TMDb5.9 782 votes