In a Relationship (2018) HD me Titra Shqip | Filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
In a Relationship (2018) HD

In a Relationship (2018) HD

Two Couples. One Summer.Nov. 09, 2018 92 Min.
Your rating: 0
5.5 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Sam Boyd
Director

Aktoret

Permbledhje

Çifti i lidhur prej kohësh, Ouen dhe Helli po ndahen (ose ndoshta jo?). Kur marrëdhënia e tyre arrin një pikë kthese, Meti dhe Uilla fillojnë një romancë të tyre. Një kronikë qesharake, e ndjerë thellësisht gjatë një verë në jetën e dy çifteve….

Titulli origjinalIn a Relationship
Vlerësimi IMDb5.4 votes
Vlerësimi TMDb6.8 5 votes